Dziedzictwo Kulinarne
Sala Weselna Pela-Wacek BORUJA

Sala weselna to sala restauracyjna, w której możemy zorganizować uroczystość dla 130 osób jak również kameralne spotkania dla kilku gości, którzy po wyjątkowej kolacji będą odpoczywać z kieliszkiem dobrego wina przy kominku. 
Przygotujemy dla Państwa niezapomnianą imprezę:
 1. WESELA
Państwo Młodzi na "Noc Poślubną"otrzymują Apartament od firmy Pela-Wacek gratis przy organizacji wesela powyżej 100 osób. Wesele to wyjątkowa uroczystość, która wymaga szczególnej oprawy. Jest to jeden z tych dni w życiu, który pamięta się przez całe życie, dlatego tak bardzo liczy się każdy szczegół.
 
2. IMPREZY PANIEŃSKIE I KAWALERSKIE
Proponujemy Państwu Młodym czy tez ich znajomym zorganizowanie właśnie u nas imprezy żegnającej stan kawalerski. Jesteśmy otwarci na wszelkie pomysły i pomocni w organizacji nawet najbardziej wymyślnych scenariuszy.
 
3. JUBILEUSZE, SPOTKANIA RODZINNE
Jesteśmy lokalem, w którym często organizowane są przeróżne jubileusze oraz spotkania rodzinne. Ugościmy doskonałą kuchnią, zabawą ale dajemy również możliwość rekreacji na świeżym powietrzu - szczególnie jeśli są to spotkania rodzinne typu Zjazdy. By stworzyć odpowiedni klimat i oprawę możecie Państwo wybrać wśród naszych propozycji:
  • TUCHORZACY - Chór Męski - śpiewający piosenki znane przez wszystkich. Gwarantują świetną, „swojską” zabawę zapraszając do wspólnego śpiewania, które często kończy się tańcami
  • KAREOKE - każdy może stać się gwiazdą estrady. Mamy bardzo szeroki repertuar więc każdy uczestnik zabawy znajdzie coś dla siebie
  • BINGO - doskonała zabawa - loteria w której można wygrać nagrody
  • NA DUŻYM EKRANIE- zapraszamy na projekcje meczy, filmów, koncertów.... na dużym ekranie projekcyjnym 3m x 2,7m.
Stworzymy scenariusz imprezy o jakiej marzycie.

joomla компоненты

/